середа, 31 травня 2017 р.

Міжнародний день захисту дітей.

     Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Cаме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і свій рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків.
     День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни.
     Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в нашій бібліотеці відбулося свято
«Подаруй дитині радість – книгу». Подарувати їм своє тепло, увагу, іграшки чи малюнки, книги, зроблені власноруч, а також спілкуватися, читати разом, розповідати про щось цікаве, веселе і радісне, щоб вони відчули все тепло дружнього, небайдужого серця – ось що є подарунком дитині від дитини у день свята.
     Діти, які були присутніми на святі отримали багато знань та позитивних емоцій. Та на цьому свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів - літні канікули. Проте, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Проводьте з користю свій вільний час, а ми чекаємо на вас щоднини на майданчику читання «Під відкритим небом» біля бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар