понеділок, 31 травня 2021 р.

«Веселковий світ дитинства»

     Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.
    Щороку в перший день літа відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє всієї України.
    Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в Гаврилівській центральній бібліотеці відбулося свято «Веселковий світ дитинства», який спільно підготували та провели Марія Мельник, завідувачка бібліотекою з Оксаною Бойко, класним керівником 5 класу Гаврилівського ліцею. 
     Всіх присутніх зустрічали ляльки-персонажі під мелодію пісні Руслани «У ритмі серця».
  Учасники свята:Софія Демчук, Захар Андрусяк, Яна Олійник, Анастасія Лукач, Ангеліна Гаврильчук, Вероніка Богдан, Анна Грицяк, Анастасія Романюк, Ірина Грицяк, Святослав Клим’юк, Іванна Урбанович, Олександр Маслій, Анастасія Гуйванюк, Тетяна Гринів, Софія Грицяк, Вікторія Сідляр, Наталія Ців’юк, Любомир Торб’як, Ярослав Гавкалюк, Марія Грицяк та Вікторія Коваль.
  Музичним дарунком вітала присутніх Софія Демчук піснею «Долоньки». З уст Вероніки Андрусяк лунала пісня «Для тебе, Боже, заспіваю» на слова Ірини Варатік, жительки села Гаврилівка.
    Присутні на святі отримали багато позитивних емоцій та море задоволення. Та на цьому свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх дітей - літні канікули. Проте, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Проводьте з користю свій вільний час, та приходьте на майданчик читання «Під відкритим небом» біля бібліотеки.
    Завідувачка бібліотекою побажала всім присутнім якомога більше щирих та сяючих усмішок, приємних несподіванок долі, розуміння з боку батьків, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.


Немає коментарів:

Дописати коментар