вівторок, 9 квітня 2019 р.

"Слідами Ісуса Христа"

    Сьогодні я прийшов до Тебе, Господи, бо мені також нелегко в моєму бурхливому, молодечому житті. На цій Хресній дорозі хочу просити у Тебе допомоги, щоби могти перенести усі випробування що чекають на мене, проситиму у Тебе сили, щоб вистояти у часі спокус. А зараз хочу просити у Тебе любові, щоб могти Тебе наслідувати до кінця.
   Вже не один рік поспіль, Марія Мельник завідувачка Гаврилівською бібліотекою Переріслянської ОТГ в часі Великого посту готує з активними користувачами, молодіжною спільнотою «Агапе», яка діє при церкві Архистратига Михаїла і організовує проведення стацій дитячої Хресної дороги. 
     Відправа цьогорічної Хресної дороги була особливою. Розпочали її в Гаврилівській церкві Архистратига Михаїла. Отець Роман Григораш наголосив, що така спільна молитва є чудовою нагодою до глибшого усвідомлення дітьми про несправедливий засуд і смерть Христа, через наші погані вчинки, а тому спонукає до глибшого співчуття і більшої любові до Ісуса Христа страждаючого. Подякував всім учасникам дитячої Хресної дороги і подарував образки.
      На запрошення завідуючої Ланчинською міською бібліотекою для дітей Наталії Яремин, ми приїхали пройти стації Хресної дороги роздумуючи про страсті Христові, страждання, що їх переніс з великої любові до нас.
     Отець Тарас Щербатюк церкви Архистратига Михаїла Ланчинської ОТГ поблагословив на добру справу і промовив до присутніх, що Хресна дорога належить до тих доріг, які найсильніше зворушують людське серце, бо на цій дорозі ми відчуваємо страсті Божого Сина і багатостраждальні материнські муки. Прославляти нашого Господа Ісуса Христа, який заради нашого спасіння перетерпів тяжкі муки і життя своє віддав із великої любові до нас, грішних, задля спасіння душ наших. Наталія Яремин подякувала всім присутнім і сказала, що не одне людське серце стрепенулося від слів, що прозвучали під час проходження стацій дітьми, не одна християнська душа роздумуючи над страстями Господніми, відчула той біль і страх, які відчув Син Божий, ідучи на смерть.
   Учасники дитячої Хресної дороги Гаврилівської бібліотеки взяли участь в районному семінарі «Духовно-моральні цінності, як гармонійна основа процесу формування світогляду дитини», організований і проведений Надвірнянською центральною районною бібліотекою для дітей ім. І.Яцури (зав. Марія Ткачук). Присутні уважно слухали як учасники душевно і мило провадили Хресну дорогу, брали участь у читанні стацій, роздумуючи про любов Господа: семінарист Іван Молитовник, Яна Олійник, Володимир Мельник, Софія Демчук, Андрій Гавкалюк, Анжеліка Хабайлюк, Анна Лавришин, Марійка Мельник, Наталія Грицяк, Павло Одокій, Діана Пилип’як, Ірина Грицяк, Надія Вельган, Софія Казюк, Владислав Воробець, Марійка Мороз, Іванна Одокій, Роман Мельник. Під музичний супровід музкерівника Василя Лацка лунав спільний спів пісень «Чи ти був на Голгофі», «Як шукати маю Бога», «Маріє гляди», «Лине пісня про Ісуса». З трепетом у серці Анжеліка Хабайлюк виконала пісню «День за днем життя проходить», а Іванна Одокій - «Я візьму тебе на руки». 
   З ініціативи о. Романа Григораша учасники дитячої Хресної дороги пройшли стації у Надвірнянському Центрі дитячої творчості. Руслана Калин, директор закладу радо прийняла нас, і щиро дякувала за такий виховний захід. Глядачі мали можливість доторкнутись до духовного, відчути перенесені рани Господні на хресті.
 
 
 

   

Немає коментарів:

Дописати коментар