понеділок, 28 серпня 2023 р.

Патріотична онлайн-година «ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ РОДИНУ І ВІЛЬНУ ЗЕМЛЮ- УКРАЇНУ».

     День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
   29 серпня в Україні – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлений Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.
     Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність. Український народ завжди з повагою ставився до своїх героїв, мав традицію поховання та увічнення полеглих.
     З нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України завідувачка Гаврилівською центральною бібліотекою Марія Мельник підготувала патріотичну онлайн-годину «Вони захищають свою родину і вільну землю- Україну».
      Учасники: Наталія та Ірина Грицяк, Анна Грицяк, Анастасія Романюк, Вероніка Богдан, Оксана Іванишин декламували вірші. Душевно, до болю, виконала пісню «Йшла до Бога Україна» Іванна Одокій та дозвіллєвий клуб "Недільна світлиця" - пісня "На колінах до Бога  я молюся в тиші"
      Вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України є надзвичайно важливим днем для майбутнього нашої країни. Тож, пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої і досі гинуть наші співвітчизники.Немає коментарів:

Дописати коментар