четвер, 24 серпня 2023 р.

Молитовний сніданок «З молитвою – до Перемоги!»

    Сьогодні, 24 серпня, з нагоди відзначення 32-ї річниці Незалежності України і Дня Державного прапора в Гаврилівській центральній бібліотеці Переріслянської ТГ з ініціативи завідувачки бібліотеки Марії Мельник пройшов Молитовний сніданок «З молитвою – до Перемоги!»
   Традиція проведення молитовних сніданків існує у світі майже 70 років. Головна мета – духовне єднання.
  Молитовний захід зібрав представників влади громади, церковних служителів, депутатів Переріслянської сільської ради, підприємців, працівників Гаврилівського ліцею, Будинку культури, членів громадських організацій, Почесних жителів громади, односельчан, небайдужих до долі України для спільної молитви про Перемогу та мир в Україні. Гаслом заходу було «Сила Героїв – в молитві народу!».
   Розпочався молитовний сніданок з державного гімну України та скорботною хвилиною мовчання за усіма Героями, які віддали своє життя за Незалежність України.
    Слово Боже, зазначив отець церкви Архистратига Михаїла Роман Григораш дарує віру, розвіює смуток, відганяє страх, вселяє надію, вказує шлях до спасіння, тому, сьогодні, так важливо зустрічатися, спілкуватися, споживати духовну їжу та об’єднуватися – заради миру та Перемоги! Зі словами молитви звернувся до Господа Бога про Перемогу та мир в Україні і всі молилися «Отче наш» і «Богородице Діво».
   Гармонійно в молитовний сніданок влилися пісні «Нас весна не там зустріла» у виконанні Іванни та Павла Одокій, «На колінах до Бога я молюся в тиші» (виконавці учасники бібліотечного дозвіллєвого клубу «Недільна світлиця»), «Зупиніть війну» (Віталія Хабайлюк), «О, Боже, дай нам з неба миру» (Анжеліка Хабайлюк). Особливо тепло, по-родинному звучали світлі молитви з дитячих вуст Наталії Грицяк і Анастасії Романюк. Ведучими були Ірина Грицяк і Анна Грицяк.
     З болем у серці і тривогою Яна Олійник та Іван Федчишин відтворили сумні події у діалозі «Розмова з сином-ангелом».
   Оксана Бойко, депутат Переріслянської сільської ради привітала присутнього на заході односельчанина, воїна російсько-української війни Богдана Пинчука. Словами вдячності закликала присутніх й надалі молитися за наших мужніх захисників та захисниць, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України.
    Староста села Василь Грицків сказав: «Сьогодні вкрай важливо бути згуртованими задля наближення нашої Перемоги. Лише спільними зусиллями нам під силу вигнати озвірілого ворога з нашої землі та вибороти щасливе майбутнє для наших дітей на теренах всієї України. Також важливо щосили допомагати молитвою та гуманітарною допомогою Збройним силам України».
     Запрошеним родинам наших Героїв: Дмитра Ткача, Михайла Федорчака, Степана Петрика, які віддали своє життя за Незалежність України, діти подарували живі квіти.
    У своєму виступі до присутніх звернулася завідувачка книгозбірні Марія Мельник і сказала: «Наша сила – в єдності! Український народ сьогодні разом бореться, разом протистоїть ворогу та разом наближає Перемогу. Кожен внесок – важливий. Сьогоднішній молитовний сніданок дав усім нам можливість, ще раз відчути єднання, та спільно віддати шану тим, хто поклав своє життя, захищаючи Україну. Вірю, що Бог почує нашу щиру молитву та зішле довгоочікувану Перемогу! Божого благословення для наших захисників та щасливого майбутнього для України!».
    На завершення заходу учасники разом з присутніми виконали гімн «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни».
   Отець Роман, староста села Василь Грицків та присутні щиро дякували за проведений Молитовний сніданок. 
    Завідувачка бібліотекою подякувала підприємцям: Марії Сідляр, Василю Гараздюку, Івану Семяніву за солодкий стіл.


Немає коментарів:

Дописати коментар