пʼятниця, 15 вересня 2023 р.

Екскурсія «Перші кроки до бібліотеки».

    Робота бібліотекаря з маленькими читачами – це цікава, творча, індивідуальна і щоденна праця. Сучасна бібліотека вже давно відійшла від нав’язування "правильних" книг.
      Щоб пізнати загадковий світ книг сьогодні в чарівну оселю Гаврилівської бібліотеки завітали діточки з дитячого садочка «Незабудка» з своїми наставниками – вихователями Тетяною Пинчук, Марією Адамюк, Наталією Король, Світланою Федорів, Галиною Василишин, Наталією Даців і Надією Адамюк.
    Дітлахів зустріла завідувачка Марія Мельник, яка із великим задоволенням провела перше знайомство малечі з бібліотекою, розповіла як можна записатися до книгозбірні і ознайомила з правилами користування. Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі лялькові вистави «Червона шапочка» і «Хатинка».
    Дітям було дуже цікаво, весело, адже на їх обличчях були посмішки, радісні оченята і плескали в долоньки. Малеча була в захваті від вистав. Бо вдома і у садочку є різні іграшки, але вони не рухаються і не ходять, нічого не розповідають і нічого не запитують. А тут ляльки все вміють і, крім того, ведуть з малечею цікаву розмову.
     Молоді актори: Анна Грицяк, Оксана Іванишин та Яна Олійник з радістю показали дітям ляльки і фотографувалися.
   І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та все пройшло в теплій, дружній атмосфері, а закінчилось побажанням бібліотекаря: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас. До нових зустрічей!».
Немає коментарів:

Дописати коментар