понеділок, 28 грудня 2020 р.

Відкриття новорічно-різдвяної ялинки

     У Гаврилівці, 25 грудня в день Різдва католицького урочисто засвітилися святкові вогні на новорічній ялинці Переріслянської територіальної громади. З цим святом розпочинаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята які завжди несуть з собою особливі відчуття - казки, справжнього дива здійснення мрій, віри у краще. На площі біля будинку культури зібралися і дорослі, і малеча які з трепетом очікують цього свята. Привітав з новорічно-різдвяними святами усіх присутніх та жителів територіальної громади голова Переріслянської територіальної громади Володимир Молдавчук та вручив нагороди дітям, які брали участь в конкурсі «Краща новорічна іграшка» і побажав добра, тепла, миру і злагоди. Долучився до привітання староста села Василь Грицків, побажав, щоб невід`ємні атрибути Різдвяних свят – дідух, ялинка і Вифлеємська зірка наповнили серця кожного миром, спокоєм, міцним здоров`ям. І нехай добрий Господь через силу Різдвяних свят дарує нашій державі мир. 
      Музичні вітання та святковий настрій дарували дітки, учні та творчі колективи сіл Фитькова, Волосова та Гаврилівки. 
     Гаврилівська центральна бібліотека не стоїть осторонь, а активно приймає участь у всіх дійствах, які відбуваються в громаді. Марія Мельник, завідувачка бібліотекою з учасниками дозвіллєвого клубу «Недільна світлиця», який діє при книгозбірні колядували колядки «А в Україні сталась новина», «Витай Ісусе з Пречистой Діви зроджений». Лунали святкові привітання та віншування з уст Вікторії та Влади Куєвди, Софії Демчук та Анжеліки Хабайлюк. 
      На запрошення старости села Волосів Людмили Станчук Гаврилівська центральна бібліотека взяла участь у відкритті новорічної ялинки в с. Волосів. Учасники дозвіллєвого клубу «Недільна світлиця» колядували колядки «В Вифлеємі радість стала» та «В місті Вифлеємі». Також лунали святкові новорічно – різдвяні привітання з уст Ірини Сідляр, Софії Демчук та Анжеліки Хабайлюк.
    Свято в селі Гаврилівка та Волосів вдалось на славу. Нехай ялинка-красуня, яка засяяла різнобарвними кольорами веселки, наповнить Вас чарівною атмосферою Нового року і Різдва Христового! 
      З наступаючим Новим 2021 роком та Різвяними святами, громадо!

      


Немає коментарів:

Дописати коментар