субота, 19 грудня 2020 р.

"Святий Миколай, ти до нас завітай"

    Миколай Чудотворець – покровитель дітей, який приходить проти ночі 19 грудня та кладе слухняним діткам під подушку смаколики, подаруночки. А неслухи отримують лише різочки, аби замислилися про свою поведінку в новому році.
      Свято Миколая – особливий день для кожної дитини. Цілий рік маленькі діточки чекають на цю чарівну ніч. Кожен хоче отримати свій заповітний подарунок та втілити у життя найбажанішу мрію. 
     Існує також загадкове повір'я: якщо в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Діти, які вже вміють писати, в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Миколай знає все про кожну дитину - чи вона лагідна, чи гарно поводиться, чи поважає батьків, чи молиться і чи гарно вчиться. Про джерело справжньої святості і доброти, постаралися донести користувачі Гаврилівської центральної бібліотеки у своїх віршах і піснях для своїх односельчан. 
   Сьогодні в церкві Архистратига Михаїла після Святої літургії пройшло свято "Миколай, Миколай, ти до нас завітай", яке підготувала завідувачка бібліотекою Марія Мельник. Ведучими свята були Ганна та Ірина Грицяк, за Миколая був Володимир Мельник, учасники: Вероніка та Вікторія Демчук, Наталія Грицяк, Василь Сідляр, Вероніка Богдан, Андріана Пинчук, Вікторія Павлюк, Тетяна та Ганна Сідляр, Надія Бабчук. Музичні дарунки прозвучали від Софії Демчук «Миколай, ти до нас завітай» і Анжеліки та Вікторії Хабайлюк «Ходить по землі святий Миколай». 
     На завершення свята заспівали пісню "Ой хто, хто Миколая любить", а всі присутні в церкві приєдналися до співу. Отець Юрій подякував всім учасникам заходу, а Миколай подарував солодощі всім присутнім дітям в церкві. Свято пройшло дуже цікаво і святково. 
     Після служби Божої завідувачка бібліотекою з «Миколаєм» відвідали в селі людей поважного віку з подаруночками. Допомога людям похилого віку полягає не тільки у матеріальній, але й у моральній підтримці. Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них дуже важливо. Багатьом людям такого віку підтримку забезпечують їх рідні, але щирі вітання дітей і гостей з подарунками їм в радість. Щиро дякували, сльози текли від радості і були дуже раді, що до них завітав «Миколай».
       Напередодні дня Святого Миколая завідувачкою бібліотеки було проведено онлайн-свято "Святий Миколай, ти до нас завітай".
Немає коментарів:

Дописати коментар