четвер, 30 липня 2020 р.

"Дружба - найбільший скарб"

      30 липня, у світі відзначають Міжнародний День дружби. Друзі у житті людини відіграють важливу роль. Генеральна Асамблея ООН проголосила про це свято у квітні 2011 року. Отож, це вже 9 рік поспіль його відзначають у світі, згадують про те, що пов'язує різних людей незалежно від раси, релігії, статі та кордонів, які прагнуть до міцної дружби.
    Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить ваш світогляд, зрозуміє вас у важку хвилину і розділить з вами переживання, горе, радість і щастя, буде зберігати всі ваші секрети і залишиться вірним. Кажуть, що дружба, це коли в людях живе одна душа, один потрібен кожному, незважаючи на вік та уподобання. У кожному віці дружба має свої цінності.
      Підліткова дружба має свої особливості і пов’язано це з тим, що саме в цей період підліток починає розуміти свої потреби в житті, а також гостру потребу в близькій людині. Не важливо, скільки друзів буде у підлітка. Адже деякі хочуть, щоб у них було багато друзів. А деяким досить одного або двох. Тут головне, щоб дружба була справжньою і не згасаючою з часом.
     Гаврилівська центральна бібліотека дорожить не лише книгами, а і своїми користувачами. Тому в черговий раз з нагоди Міжнародного дня дружби в бібліотеці відбулася година спілкування «Дружба – найбільший скарб».
    Завідувачка бібліотекою Марія Мельник розповіла молоді про значення дружби в житті людини, порекомендувала як правильно обирати друзів, спілкуватись, товаришувати, бачити і цінувати справжню дружбу.
    Після години спілкування молодь обговорювала підсумки ЗНО, хто куди поступив вчитися, говорили одні одним щирі теплі слова подяки за міцну дружбу. 
     Шановні користувачі нашої бібліотеки. Вітаю всіх вас з прерасним святом дружби. Бажаю Вам всіх благ і нехай Ваша дружба з роками міцніє і ніколи не пропадає! Зі святом Вас, друзі!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар