пʼятниця, 10 травня 2019 р.

Респект - зустріч


 Багатство кожного села – в його людях. В кожному населеному пункті нашого краю є особистості, які в далекому минулому вирізнялись, так і сьогодні вирізняються з-поміж інших своїм талантом, хистом, активною громадською діяльністю на благо громади. Безперечно, такі люди – історія села, його окраса, гордість.
     Багате талантами і наше село. Хтось творить красу словом, хтось співає, хтось малює, хтось лікує, а хтось допомагає добрим, мудрим словом чи справою. З метою поширення інформації про відомих людей, їх таланти, відданість, виховання поваги до них Гаврилівська бібліотека-філія Переріслянської сільської ради ОТГ реалізовує проект «Гордість села» ініційований Надвірнянською ЦРБ. В ході реалізації проекту завідуюча бібліотекою Марія Мельник заручається підтримкою партнерів, ініціативною групою активних користувачів, збирає інформацію про відомих односельчан, формує фото-колажі, папки-конволюти, проводить заходи з метою вшанування достойних односельчан.
     Напередодні дня матері в рамках цього проекту відбулась зустріч з спеціалістом сільської ради Марією Пилип’як. Модератори зустрічі Марія Мельник, ведучі Іванна Одокій та Роман Мельник вдало поєднували розповідь про гординю села, ознайомлювали присутніх з її біографією, задавали запитання, на які вона радо відповідала, запрошували бажаючих до слова, оголошували музичні сувеніри.
   Пошанувати свою односельчанку прийшли друзі, рідні, знайомі. З щирими і теплими словами до Марії Іванівни звернувся староста села Гаврилівка Василь Грицяк, промовивши, що пані Марія надзвичайно добра, чуйна, порядна, безвідказна людина, всім старається допомогти, розказати, пояснити, вона любить свою роботу і старається робити добро односельчанам та побажав міцного здоров’я, відданості справі, мирного неба. Вона є дійсно гордістю села - підкреслив Василь Васильович. Також подякував завідуючій бібліотекою Марії Мельник за організовану і проведену зустріч.
      Музичні дарунки «Це моя земля», «Пісня про матір», «Оберіг», «Мамочка, матуся», «Пісня солов’їна» прозвучали від Уляни Грицяк, Соломії Данчишин, Христини Хабайлюк, Іванни Одокій. Цікаво та дотепно прозвучала сценка гумористичного діалогу емігрантки та українки «З Італії в реалії» у виконанні акторів Вікторії Куєвди та Наталії Петрик. Сварка тещі з зятем «А хто в приймах не буває, той горя не знає» у виконанні Світлани Макарської та Романа Мельника звеселила всіх присутніх до сліз. Додав неперевершеного гарного настрою танець «Нехочуха», де виконавиця Вероніка Андрусяк (6 рочків) після танцювального дарунка під святкову мелодію дарувала всім дівчатам, жінкам запашну бузкову гілочку, а присутні підтримали її оплесками. Також подарувала «Вірш про бабусю» онучка Софія Демчук.
    Зустріч пройшла в святковій, теплій атмосфері. Завідувач бібліотекою подякувала пані Марії та всім присутнім і побажала міцного здоров’я, благополуччя, миру, а всі разом заспівали «Многая літа».Немає коментарів:

Дописати коментар