четвер, 22 лютого 2018 р.

Свято української мови.


     21 лютого - Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одне з найцінніших надбань, які створили і залишили нам наші попередники. За недовгий час свого існування це свято стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен з нас має змогу відчути себе частиною свого великого народу.
     Мова - це великий дар природи. У світі налічується близько три тисячі мов. І у кожного народу вона своя. І серед них, ніби запашна квітка у чудовому букеті - українська мова. Наш народ створював свою мову віками. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнано світом. Скільки не звертався б до неї, а кожного разу відкриваєш для себе щось нове.
     В Гаврилівській бібліотеці до Міжнародного дня мови відбулося свято «Солов’їна барвінкова, українська рідна мова» Про велич і красу української мови розповіла бібліотекар Марія Глинчак. Учні Наталія Олійник, Валентина Сідляр та Тетяна Федоришин старанно декламували вірші Оксани Забужко "Рідна мова", Дмитра Білоуса "Рідне слово" та Юрія Шкрумеляка "Молитва за рідну мову". Проведена вікторина "Знавці рідної мови", де учасники активно і жваво відповідали на запитання. 
     В бібліотеці представлена виставка "Мова - наш всенародний скарб". Запрошуємо всіх бажаючих до її перегляду.

Немає коментарів:

Дописати коментар