неділя, 26 березня 2017 р.

Година духовного спілкування.

В часі Великого посту в нашій бібліотеці зібралися членкині клубу «Берегиня» на годину духовного спілкування. Хай цей час буде для нас часом особистої молитви, щоб у наших серцях росло зерно віри, і хай воно виросте в рясне свідчення нашої віри для інших.
    Запрошена гостя Надія Адам‘юк, постійний керівник руху "Матері в молитві" при церкві Архестратига Михаїла розпочала спільну молитву матерів за дітей.
    Рух «Матері в молитві» розпочався ще в Англії в 1995 році, а тепер він поширився по цілому світові, майже у вісімдесяти країнах. Для спільної молитви  з наміром духовного порятунку власних дітей постійно у визначені дні збираються матері на щиру розмову з Богом. Молитися має кожна  християнська сім‘я, бо хто ж випросить щастя-долі для своїх дітей, як не їхні батьки? Ніщо не може зрівнятися з молитвою. Молитва,  неможливе робить можливим, важке - легким, невигідне - вигідним... Сильна віра в Бога, служіння Богородиці та щирі молитви творять «чуда».
    Спільна молива за дітей - це та найкраща вакцина проти гріховних упадків людей, це найкращий фундамент для побудови міцної, здорової сім‘ї в нашій Україні.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар