вівторок, 31 травня 2016 р.

Літературна година "Син покутського краю".

   Василь Семенович Стефаник - один з найвидатніших майстрів малих жанрових форм не лише в українському, а й у світовому письменстві. Його новели перекладалися білоруською, польською, болгарською, чеською, словацькою, німецькою, англійською та іншими мовами. Письменник захоплював сучасників своєю тонкою спостережливістю, прекрасним знанням життя села, народної мови, сповненим болю і туги ліризмом, соціальною та психологічною наповненістю образів, злободенністю порушених тем.
     До 145-річчя від дня народження В.Стефаника в бібліотеці проведено літературну годину "Син покутського краю", де працівники розповіли про життєвий і творчий шлях письменника-літописця і поборника селянських життєвих відань і кривд.
    У вінку всенародної поваги і любові до Василя Стефаника квітка українського народу має особливу принаду: три томи повного зібрання творів письменника, численні монографічні та літературні праці, есе і спогади про співця-однодумця "Покутської трійці", і ще званого "селянським Бетховеном", "найбільшим талантом", "співцем колективної душі народу", "володарем дум селянських" - за те, що вмів він торкнутися почуттів людських в писаному слові, як струн срібної арфи, за те, що він - Великий Майстер.
    Була представлена викладка літератури "Літописець життя селянського", де присутні мали змогу ознайомитись з творами В.Стефаника.
 


                       

Немає коментарів:

Дописати коментар