субота, 8 січня 2022 р.

Різдвяний вертеп

    З давніх-давен Різдво Христове – не лише величний спомин, а й найпевніший шлях до спасіння роду людського. Для кожного вірянина свідомого свого призначення у світі цьому, сутність Різдва є, щонайперше, ствердженням правдивої віри та світлої радості, очищенням душі, як і надією на життя вічне. І, водночас, пошуком одвічної Божої любові, що є найсвятішою благодаттю для усіх.
      У нас, в Україні, магія різдвяних днів нерозривно пов’язана і з численними традиціями, серед яких одне з найважливіших місць займають колядки та різноманітні святкові віншування. Коляда, переходячи з покоління в покоління, є отим чистим джерелом, яке наповняє людські серця щедрістю і добротою, тим самим наближаючи їх до Бога. Коляда – це своєрідний гімн Христу, оспівування його народження.
       Під час Різдвяних свят Марія Мельник, завідувачка Гаврилівською центральною бібліотекою спільно з молодіжною спільнотою «Агапе» та активними користувачами бібліотеки прославляли Христа Різдвяним вертепом у церкві Архистратига Михаїла та у бібліотеці. Прославляли Христа віншуваннями, колядками «Що то за предиво!» та «Молитва на Різдво» у виконанні Іванни та Павла Одокій. Учасники вертепу: козак – Володимир Мельник, українка – Софія Демчук, ангели – Яна Олійник та Анжеліка Хабайлюк, князі: Андрій Гавкалюк, Назарій Коваль та Павло Гавкалюк, пастушок – Ярослав Гавкалюк, ангелятко – Віталія Хабайлюк, ірод – Максим Шпакович. Колядники намагалися сповна передати відчуття та створити атмосферу свята.
      Ми так щиро віримо, що Різдвяна зірка запалить у ваших серцях гарячу любов та вогонь віри в краще майбутнє неньки-України.
    Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим! Бажаємо радості, сімейного затишку, тепла, посмішок. Нехай яскрава різдвяна зірка об’єднає усіх нас! Христос Рождається! Славімо Христа!
Немає коментарів:

Дописати коментар