понеділок, 28 вересня 2020 р.

Урок добра "Хай не спішать літа на ваш поріг"


     1жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та день ветеранів, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь. Маємо ще одну можливість нагадати про обов’язок бути турботливими, милосердними до людей старшого покоління, які потребують захисту, допомоги, тепла наших сердець, доброго слова.
     Cлова "похилого віку" мабуть краще і правильніше в даному контексті звучали б слова "мудрого віку", адже кожна людина проживши багато років обов'язково набирається життєвої мудрості. Людина похилого віку, гідна поваги навіть тому, що їй це по милості Божій вдалося.
   Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків.
     Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молодими, але… Роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.
    До цієї дати завідувачка Гаврилівською центральною бібліотекою Марія Мельник підготувала урок добра в онлайн-режимі «Хай не спішать літа на ваш поріг». У святі брали участь учасники жіночого клубу «Гаврилівські веселушки», що діє при бібліотеці, активні користувачі бібліотеки Тетяна Федоришин, Володимир Коваль, Влада та Вікторія Куєвди, Анастасія Андрусяк, Вікторія Коваль, Іванна Одокій, Ірина Гараздюк, Ілона Гвоздянчук, Світлана Макарська, Юлія Федоришин з мамою Ульяною,Світлана Гавкалюк, які подарували приємні хвилини, гарного настрою та святкову атмосферу. 


Немає коментарів:

Дописати коментар